sadsad x
asdasd
Hakkımızda
Mobilya, dekorasyon ve tamamlayıcı aksesuarlarda lüks, estetik ve konforu buluşturan Evgör Luxury arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim ve kurumsal marka uzmanlığı yer alıyor. Türkiye’nin lider lüks mobilya markası olma hedefiyle yola çıkan Evgor Luxury koleksiyonunda ağırlıklı olarak klasik mobilya tarzında özgün tasarımlar bulunuyor. Daireden villaya, rezidanstan ofise, otelden restorana kadar tüm mekanlara seçkin bir tarz katan ürünlerini kendi web sitesinde sergileyen Evgör Luxury, misafirlerini Tuzla'da bulunan lüks mobilya mağazasında ağırlıyor. Avrasya’nın kalbi İstanbul’da hizmet veren marka, uygun fiyatlı ulaşılabilir ürünlerini, İngilizce, Arapça ve Fransızca yayın yapan www.evgorluxury.com adresi üzerinden de Dünyanın her noktasına ulaştırabiliyor.

Tüm Dünyaya Teslimat
Mobilyada lüks ve konforu buluşturan EVGÖR LUXURY markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. EVGÖR LUXURY, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan EVGÖR LUXURY, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

Kurumsal Satış
Evgör Luxury olarak yurt içi ve yurt dışındaki otel, cafe, restoran, ofis ve konut projelerinin A’dan Z’ye tüm mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarına yönelik kurumsal çözümler de sunuyoruz. Zengin koleksiyonumuz içende yer alan yüzlerce ürün seçeneği ile hizmetinizdeyiz.

Mimari Hizmet
İç Mimarlarımız, yaşam alanlarınıza zarafet katmak için hazır Sizin için lüksü yeniden yorumlayan mimarlarımız, sizi dinliyor, anlıyor ve zengin koleksiyonlarımızdan arasından karakterinizi en iyi yansıtan ve tarzınıza en uygun olan seçimlerle yaşam alanlarınızı hayallerinize göre yeniden tasarlıyor.
Mimari destek almak için tıklayınız.

Mimari İşbiriği
Yurt içi ve yurt dışındaki mimar ve iç mimarların çözüm ortağı olmaya hazırız. Projelerinizin mobilya, aksesuar ve tamamlayıcı dekorasyon ürünleri konusunda destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.